Meniu

Apmokėjimas

  • Apmokėti užsakymą galite el. bankininkyste, taip pat grynaisiais atsispausdinus mokėjimo kvitą Maxima, Perlas, Lietuvos paštas ir PayPost kasose. Pasirinkus apmokėjimo būdą grynaisiais, rekomenduojame apmokėti užsakymą per 1 dieną, kitaip jūsų užsakymas bus atšauktas, o užsakyta prekė prieinama kitiems pirkėjams. Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Pasirinkus pageidaujamą atsiskaitymo už prekes būdą, būsite nukreipti į atsiskaitymo puslapį.
  • Apmokėjimus galima atlikti iš daugelio šalių bankų, naudojantis el. bankininkyste ar pavedimu banke. Apmokėjimo lange pasirinkite šalį ir jums bus parodyti galimi mokėjimo būdai.
  • Taip pat galite sumokėti už prekes grynais pinigais arba banko kortele pristatymo metu. Apmokėjimo puslapyje pasirinkite šį mokėjimo būdą ir paspauskite Apmokėti. Pristatymo dieną turėkite tikslią pinigų sumą užsakymui apmokėti.
  • Įmonėms išrašome sąskaitą-faktūrą. Užsakymo metu pastabų laukelyje nurodykite įmonės rekvizitus. Po užsakymo pristatymo el. paštu atsiųsime sąskaitą-faktūrą.